| FARCRY.CZ | FCCZ.FARCRY.CZ | FARCRY2.CZ | MARS.FARCRY.CZ

!! Vítáme vás na novém webu o akční hře FARCRY 2 !! Tento web právě prohlíží

:: K webu
:: FARCRY2FANS.COM
:: INFORMACE
:: GALERIE
:: KE STAŽENÍ
:: WEBY

Warning: Undefined array key "galerie" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 170

Warning: Undefined array key "preview" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 176

Warning: Undefined array key "kestazeni" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 182

Warning: Undefined array key "vyber-rozhovoru" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 188

Warning: Undefined array key "mapa" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 194

Warning: Undefined array key "editor" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 200

Warning: Undefined array key "vyber-clanku" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 206

Warning: Undefined array key "vyber-galerie-artworky" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 212

Warning: Undefined array key "vyber-galerie-wallpapery" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 218

Warning: Undefined array key "music" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 224

Warning: Undefined array key "pismo" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 230

Warning: Undefined array key "vyber-galerie-loga" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 236

Warning: Undefined array key "vyber-galerie-scany" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 242

Warning: Undefined array key "vyber-archiv-novinek-vyber" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 248

Warning: Undefined array key "vyber-galerie-screenshoty" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 254

Warning: Undefined array key "videa-download-strana" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 260

Warning: Undefined array key "videa-flash-strana" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 266

Warning: Undefined array key "zobrazit-videa-flash" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 272

Warning: Undefined array key "web" in /data/web/virtuals/2793/virtual/www/domains/farcry2.cz/index.php on line 278
:: Recenze ::


Recenze 4 PC GAMERS

Na našem webu jste mohli před několika dny na pár hodin shlédnout scany z listopadového vydání anglického herního časopisu PC-GAMERS. Jelikož ale časopis ještě ani nedorazil na prodejní pulty a k předplatitelům, byli jsme tak, jako jiné fanstránky požádáni o jejich stažení. Tak se také stalo. Možná je zde zveřejníme později znovu, pokud, o to bude zájem a především, bude-li k tomu důvod.

Aby jste však nepřišli o to podstané, rozhodl jsem se přeložit důležité pasáže recenze a tady máte exklusivně jejich překlad. (pokud by jste chtěli porovnání, pak je to možné "ZDE" ale myslím že je jasné, kde se toho dočtete víc..:))TIM EDWARDS
FAR CRY 2 - Savannah hosanna


Na začátku hry jste zahrnuti téměř hodinu trvajícím úvodem do hry, kdy se střídají různé videa apod. aby Vás dostatečně uvedla do hry a končí zadáním úkolu: "Najděte Šakala a zabijte jej!" Jak ? Odpovědí je omšelé klišé: „To je na Vás“.
A co se stane…? To o co se po celá léta snažili všichni výrobci her, to co po celou tu dobu slibovali a co se jim nikdy nepovedlo…! Protože o tom co se ve hře stane nerozhodujete vy, ale VŽDY výrobci her.

Far Cry 2 však dosáhla nového milníku, protože i když je předem určeno, co která postava udělá a kdo zůstane poslední naživu, tak se Far Cry 2 přiblížila ke kýženému cíli naprosté svobody blíže, než kterákoliv předchozí hra.

Počítejte s tím, že Vám tahle opravdu obrovská hra zabere kolem 40 hodin, ale pokud budete poctivě pracovat pro obě strany konfliktu, tak to taky může být dvojnásobek. Za jednu postavu.

Je třeba počítat s tím, že v tomto světě jsou naprosto všichni zkorumpovaní. Všichni mají zájem na tom, aby válka pokračovala a snaží se obrátit vývoj situace ve svůj prospěch.

Nepřátelé dokážou být dosti inteligentní na to, aby se snažili Vás dostat, ale někdy taky dost hloupí na to, aby se sebou nechali manipulovat tak, jak potřebujete. Nejlepší na tom všem je, že se souboje odehrávají snad ve všech myslitelných variantách. Není pochyb o tom že to je plnokrevná střílečka.

Hra je naprosto skvělá a jakmile se do hry pustíte, je velmi těžké přestat hrát, což se Vám zřejmě podaří až pod tlakem několika vážných důvodů. Hned od začátku Vás naprosto vtáhne do děje, kde se střídají dramatické souboje v krvavých přestřelkách s prozkoumáváním nádherné krajiny a jen velmi zřídka si uvědomíte, že je to vlastně jen hra.

Tato hra je vskutku novátorská ve smyslu vývoje děje a to co už několikrát bylo na papíře je zde poprvé uvedeno do reálné podoby. A není na ní zábavné především to, že ji můžete hrát několikrát a pokaždé vidět, jak se dějí nové věci. Není to ani to, že se téměř nemůžete podělit s kamarády o stejný příběh, protože každý ho bude mít jiný. To nejlepší je, že hra skutečně reaguje na vaše úspěchy a neúspěchy. Když se Vám něco nechce dělat, tak to prostě neděláte, když Vám nějaká postava leze na nervy, tak se na ni vykašlete a naopak, když máte nějakou postavu rádi, tak jste s ní často. Jednotlivé situace Vás přímo nutí dělat vaše vlastní rozhodnutí. Vážně skvělé!

Představte si, že jste zraněn, máte poslední zásobník a ti parchanti jsou kolem všude kolem Vás. Obklíčí Vás, smyčka se stahuje, pak ji koupíte, snažíte si vytáhnout kulku z nohy, ale už je pozdě, je po Vás. Ale to není konec hry! Je tady Nasreen, Vaše kamarádka, která se nad Vámi sklání jak strážný anděl, pomáhá Vám na nohy a vkládá Vám do ruky Desert Eagle. Zvedáte se na nohy a vidíte, jak ji k nohám dopadne granát a vybuchuje. Granát ji způsobí strašné zranění a vy už nemáte ani jednu injekční stříkačku, aby jste ji pomohli. Nasreen je pro Vás ten nejlepší přítel ve hře. Je pěkná a chytrá, několikrát Vám zachránila život a teď umírá. Chce po Vás, aby jste ji pomohli a ukončili její trápení. Máte dvě možnosti – nechat ji zemřít v bolestech, nebo ji zastřelit. Vložíte ji hlaveň do úst a zmáčknete spoušť…! A svět Far Cry 2 už musí pokračovat bez ní…. Do takovýchto situací Vás hra může dovést velmi často.Opravdu skvělý je ve hře systém počasí a změny denní doby. Některé hry už podobný sytém použili, ale ani jeden se tomu z FAR CRY 2 nevyrovná.
Svit vycházejícího slunce je nádherný a západ slunce vskutku udivující. Bouřka doslova navodí pocit chladu a svit měsíce v noci vyplňuje oblohu.

Možná že někdo nebude tuto hru chtít hrát, protože se v ní má vyskytovat poměrně masivní reklama v podobě bilboardů vedle silnic, kde budou reklamy na skutečné produkty, takže mám trochu obavy, aby to nenarušilo zážitek ze hry.
Někomu taky může vadit, že se nepřátelé na místě, které jste od nich den předtím vyčistili, znovu objevují. Musíte je pak zase všechny postřílet.
Taky se mě zdá, že postavy nejsou úplně využité, protože je třeba nemůžete požádat, aby Vám pomohli se splněním nějakého úkolu.
To že jsou do vozů namontovány kulomety a nemáte kámoše, který by je proti nepřátelům mohl použít, to musel asi vymyslet nějaký sadista..!
Pokud chcete ze zbraně střílet, musíte zkrátka přestat řídit a chopit se zbraně. A navíc by asi bylo dobré, kdyby se dalo předním oknem střílet, nebo házet granáty, ale nejde to.
Souboje s vozidly jsou podle mě slabším místem hry.

Abych však neuvedl někoho v omyl. Hra je naprosto skvělá, zábavná a neustále překvapující. Abych Vám to trochu přiblížil, popíšu Vám na závěr jeden zážitek.
Po jedné přestřelce jsem vyčistil dům od nepřátel a vydal jsem se hledat náboje a injekční stříkačky. V tom jsem byl zasažen kulkou, což okamžitě srazilo úroveň mého zdraví k minimu a v ten moment mě to vyděsilo k smrti. Začal jsem pátrat po tom, kdo na mě vystřelil a uviděl jsem postřeleného chlápka, který umíral ale jak tak ležel v rohu místnosti u zdi, z posledních sil zvedl ruku a několikrát po mě vystřelil. Pokusil jsem se tedy k němu přiblížit a slyšel jsem jak mě kulky sviští kolem uší, protože jak už umíral, nemohl pořádně zamířit.
A napadlo mě něco, co lze obrazně vyjádřit takto:

„Tak to je Far Cry 2 a ten voják odpočítává všem ostatním FPS hrám…!“


Tak jsem se k němu po straně přikradl, vytáhl jsem pistoli s tlumičem a trefil jsem ho přímo mezi oči! V klidu, s rozvahou a krutostí.

Někteří se rozhodují, že hru nekoupí, protože si myslí, že hra nebude na jejich počítačích běžet na dostatečné detaily. Ale to opravdu nemusí.
Ubisoft prý vydá benchmarkový nástroj s nímž si bude moci každý svůj počítač otestovat a uvidí, jak bude hra na jeho počítači vypadat a jakých dosáhne framerate.

Popravdě řečeno, po té, co jsem si zahrál Far Cry 2 nejsem vůbec schopen jít a hrát jednoduché střílečky.

Tato hra naprosto potřela všechna má opatrná očekávání. Možná že by jste někde si v něčem mohli zastřílet podobně, ale se všemi těmi předem určenými hranicemi? Vsadím se, že Vaše nároky na hry se po Far Cry 2 také dramaticky zvýší.

A opravdu, tuhle hru by jste si měli zahrát. Udělujeme 94% !PřekladPac!ent ® | Dne: 24.září/2008 | Zdroj: PC-Gamers
Recenze 3 - HOOKEDGAMERS

Na webu "HOOKEDGAMERS" se obejvila další recenze na Far Cry 2.Jako motto článku zde autoři píší: Far Cry posunula laťku pro FPS a nebyla dva roky překonána. Far Cry 2 je stvořena k tomu, aby dosáhla toho samého.

Vybral jsem pro Vás a přeložil poslední část, jež přináší hodnocení hry.

Dust in the wind / Prach ve větru

Far Cry 2 je obrovský svět na 50 km2 (obdélník o rozměrech 5 x 10 km), který Vás vtáhne a dá Vám pocit, že jste skutečně tam. Celé prostředí vypadá jako živé a skutečně dýchající životem. Téměř vše, krom skal a kamení, může být rozbito, a nejen to, po rozbití se rozpadne přesně tak, jak by tomu bylo v reálném světě. Systém dne a noci, který simuluje den a noc do šestihodinového rytmu působí důvěryhodným dojmem, který je sice pomalý, ale i tak Vás donutí počítat s tím, že čas běží. Většinu mísí absolovujete ve dne, ale můžete si spánkem čas posunout podle libosti a to v Safe-housu, kterých je na mapě dost, ale musíte si je nejprve vyčistit od původních obyvatel.


Hra působí vytříbenýcm dojmem a množství detailů je opravdu neuvěřitelné. Když zavané vítr, uvidíte stromy, jak se naklánějí ve směru větru. Když vykopnete trochu prachu uvidíte jak jej vítr ponese pryč tím správným směrem, až pak zmizí docela. Počasí se mění dynamicky a vítr nefouká pořád stejným směrem.
Tento smysl pro detail vidíte ve všech aspektech Far Cry 2 a to dohromady vytváří opravdu velkou míru věrohodnosti prostředí.Decision time!/ Čas rozhodnutí

Myslíme si, že to nebude grafika, nebo důraz na detaily, co překoná svého předchůdce Far Cry. Budou to vztahy s ostatními postavami ve hře a rozhodnutí, která budete muset ve svém prosnásledování Šakala udělat. Tím hra dosáhne takového emocionílního zážitku, jaký není ve hrách často vidět. Vaše rozhodnutí určí osud jednotlivých postav a to nejen těch negativních, ale taky Vašich přátel a neviných nezůčastněných postav. Očekávejte, že budete muset v cestě za cílem rozhodovat mezi dobrem a zlem.

Hra už za necelé dva měsíce zaútočí na prodejní pulty a my doufáme, že máte nervy ze železa, aby jste byli schopni dělat ta nejtěžší rozhodnutí, jaká jste ve hře kdy museli udělat.

Překlad Přidal: Pac!ent ® | Dne: 30.srpna/2008 | Zdroj: hookedgamers.com
Recenze 2 - Norman Chan z GamesRadar

V časopise GamesRadar nás seznámil Norman Chan se svým zážitkem z testování Far Cry 2.

Původní text najdete na scanu časopisu zde:Vybral jsem pro Vás a přeložil části, jež přinášejí nové informace o hře a pomáhají nám doplnit si mozaiku toho, co již o hře víme.

1) Vydání hry: Říjen 2008


Dále cituji:

2) Měl jsem příležitost si dvakrát zahrát jednu z misí, kterou jsem vyzkoušel v denním i nočním režimu a ujistil jsem se, že Ubisoft skutečně ví co dělá.

3) Potvrzená informace o počtu 60 safe house (domy/základny) ve kterých lze skladovat zbraně atd.

4) Renderování efektů je provedeno pomocí DirectX 9, podpora pro DirektX 10 bude následovat.

5) Nepřátelé se chovali naprosto přirozeně, jako například pokud byli jen zraněni, pokoušeli se na mě ještě vleže střílet, nebo se odplazit do úkrytu.

6) Když jsem misi hrál v nočním režimu, tak jsem zjistil, že svit měsíce vytváří poměrně dobrou viditelnost. Největší rozdíl byl v tom, že stráže obcházeli tábor méně častěji a shlukovali se poblíž táborového ohně, což mě umožnilo se kolem nich nepozorovaně proplazit. V noci jsou nepřátelé nízkou viditelností oslabeni, ale v případě že jste objeveni, je jejich agresivita mnohem vyšší a začnou Vás pronásledovat mnohem rychleji, než by tomu bylo v denní dobu, takže musíte pečlivě zvážit, jaké výhody a nevýhody daná denní doba poskytuje.7) Během testu hry jsem si skutečně užil volnost pohybu a volbu tempa hry a mohu prohlásit, že pokus Crysis o „nelineární“ hru je v tomto smylu s Far Cry 2 zcela neporovnatelný. Tato skutečnost mě přesvědčila o tom, že Far Cry 2 dostojí svému původu, tak jako ostatní hry se značkou „Cry“ a vybuduje si vedle nich svoje ojedinělé místo.Překlad Pacient | Dne: 5.července/2008 | Zdroj: farcry2.game / GamesRadar
Recenze 1 - Stuart Andrews z Trustedreviews

Tak jako mnoho ostatních lidí, jsem si minulý rok, kdy bylo ohlášeno vydání hry Far Cry 2 myslel, něco o okořeněném pokračovaní. Přeci jen, Far Cry už má svého duchovního nástupce v podobě Crysis a mě osobně se série “Instinct” přepracovaná verze originálu od Cryteku pro konzole, příliš nelíbila. Abych byl upřímný, udělalo to na mě dojem pokusu o snadný výdělek a snahy o co nejdelší prodloužení života licence po té, co jej původní tvůrci opustili. Ale teď, po té co jsem mohl vidět a dokonce si i sám tuto novou hru zahrát v Paříži na UBIDAYS 2008 se stal tento můj názor prakticky neudržitelným. Far Cry 2 totiž nevypadá pouze jako dobrá střílečka (FPS – first person shooting), ale jako zatraceně dobrá střílečka, která se opravdu chytře a ambiciózně chopila úkolu přinést do hry něco zcela nového. Začíná to už od začátku, tedy v jakém prostředí se hra odehrává: anonymní část Afriky je zmítána občanskou válkou, kterou proti sobě vedou dvě znepřátelené frakce. Ten tam je ráj tropických ostrovů se zelenými palmami a safírovou vodou. Zde máme zaprášené planiny, výhledy na pustou poušť, blátivé zátoky, zubatá pohoří a vysokou trávu savany. Překvapením je, jak skvěle je všechno renderováno, téměř stejně jako v Crysis, především v duchu kvality světla, stínů a vegetace. Tak jako Crysis, jež se stala jakýmsi pomyslným benchmarkem pro počítače, tak I grafika Fa Cry 2 dokáže být neuvěřitelně realistická. Když mě jeden z tvůrců hry změnil cyklus dne a noci na 4 hodinový interval a mohl jsem vidět přechod z jemně zlatavé barvy na divoce rudou, poté na jemnou modř, tak jsem mohl téměř cítit tu vůni prachu ve vzduchu. Majitelé konzolí ještě nic takového neviděli.

Nejvíce ohromující je fakt, že se jedná o skutečně otevřený svět. Hra naběhne a máte celých 50 km čtverečních země, kterou můžete prozkoumat. Pěšky, autem nebo s rogalem. Záměr je Vás vrhnout do tohoto otevřeného světa, nikoliv Vás z něho vytrhávat. Přepnete na mapu a vidíte své ruce s kompasem a mapou, použijte “zdraví” a díváte se na to, jak se do vaší ruky noří stříkačka nebo jak si z nohy vytahujete kulku.
Samozřejmě, otevřený svět je zajímavý pouze tehdy, pokud se v něm nenudíte. Na nohou máte obuté pevné boty jednoho z devíti postav, ze kterých si můžete pro svůj profil vybrat a vaším úkolem je zastavit ničemného dealera zbraní, který je v pozadí této lokální války a vydělává na ní. Vaše úkoly plníte z obou stran tohoto konfliktu, takže obě strany vám pomohou nalézt váš cíl. Souběžně můžete pracovat se zbylými osmi postavami jak se vám zachce, nebo je ponechat v záloze, takže vám mohou pomoci v okamžicích, ve kterých to budete potřebovat. Například pokud jednomu z nich pomůžete, později můžete na oplátku využít jeho pomoci. To znamená že když třeba upadnete v nerovném boji v nepřátelském táboře, může vás zvednout a odnést do úkrytu, postavit vás zpět na nohy a dát vám do ruky pistoli. Neznamená to, že by jste hráli jako tým, ale v průběhu hry se naučíte, že je velmi dobré vybudovat si se svými parťáky dobré vztahy. Také vám jsou tyto postavy schopné poskytnout důležité informace a to během tajných setkáních nebo přes mobilní telefon (podobný styl aranžmá úkolů v misích jako v GTA4), nebo vám pomůže co nejefektivněji využít váš čas a výbavu.

Ve smyslu stylu boje, je Far Cry 2 věrná duchu realismu. Není to hra ve které ničíte vše kolem sebe, nebo hra nadpřirozeně silných hrdinů, toto je hra kde jste takzvaně sám voják v poli, který stojí proti přesile vycvičených a po zuby ozbrojených nepřátel, kde musíte pro váš účel využít prostředí a budovy, aby vám poskytly potřebnou výhodu k dosažení cíle. Pokud třeba potřebujete zničit vysílač, který je uprostřed tábora střeženého nepřátelskou přesilou a vydáte–li se nepřipraveni do akce, dosáhnete pouze toho, že budete zabiti. Naučíte se například tomu, jak zůstat nezpozorován, jak využívat taktiku, nebo naopak jak vyvolat zmatek a tím odvrátit pozornost. Můžete například připevnit na automobil výbušninu a poslat ho doprostřed tábora nepřátel, nebo počkat na setmění (přespat v jednom z tzv. Safe house = bezpečných domech) a pak se vplížit do tábora, kde vyřídíte stráže, jednu po druhé. Je to vše o tom, jak udeřit rychle, přesně a poté se okamžitě stáhnout. A jestliže tyhle chlápky ponecháte schopné přesunu, můžete si být jisti, že vás budou pronásledovat se vším co mají k dispozici.

Tak jako ve Far Cry, jsou vaši nepřátelé v singleplayeru velmi chytří a několik skupin je dokonce schopno spolupracovat. V jednom momentu jsem dokonce zahlédl jednoho z nepřátel, jak svého spolubojovníka odtáhl do úkrytu, aby ho ochránil před mým dalším výstřelem z odstřelovačky…! Stojíte-li proti nim, jste nuceni improvizovat a být vynalézaví, ale současně máte také k dispozici spoustu věcí, které vám mohou pomoci. Jedna z věcí, které vám mohou velmi pomoci je mapa a dalekohled, které vám dovolí dokonale zmapovat prostor, v případě že je použijete dohromady. Zaměříte –li dalekohled na nějaký zajímavý bod (jako například pozice stráží, sklady zbraní apod.), je automaticky přidán na mapu a pomůže vám tak naplánovat útok. Tak například můžete provést to, že zásah budovy granátem bude resultovat v explozi, která odpoutá pozornost stráží od vašeho skutečného cíle.
Další zajímavostí je to, že Far Cry 2 využívá oheň tak jako dosud žádná jiná hra. Použijete-li plamenomet nebo granát ve vysoké trávě způsobí velký požár. Pokud budete mít štěstí, tak bude vítr foukat k táboru nepřítele v jehož řadách zavládne zmatek, obklopí je nebo odřízne od části tábora. Stačí ponechat plameny aby pracovali pro vás, můžete pak zaútočit z druhé strany nebo jen dosáhnout cíle mise zatímco stráže jsou zmatené. Ale dejte pozor. Oheň se může chovat nepředvídatelně a můžete také dosáhnout nechtěného požáru. Například pokud si nedáte pozor na to, kam padá zadní část granátu po výstřelu z raketometu, připravte se na popálený zadek. U tak vyschlé trávy totiž k požáru není třeba mnoho.

Co je už samo o sobě úchvatné je atmosféra živého a dýchajícího světa. Velmi silnou atmosféru realistického prostředí jen dokreslují stáda zeber a ostatních zvířat obývajících louky, lesy a potoky, kteří se chovají zcela samostatně pod vlivem vlastních potřeb žízně, bezpečí nebo odpočinku. Nemějte strach, nebudou na vás útočit lvi nebo šakalové. Ubisoft se rozhodl šelmy je ve hře nepoužít, aby nedošlo k tomu, že spolu bude bojovat neohrabaný člověk a divoká šelma. Navíc již tak bylo obtížné vytvořit obyčejná zvířata, vedle kompletního ekosystému. Hra je umístěna do obydlené oblasti, ale ještě jsme neviděli, jako roli ve hře budou hrát civilní obyvatelé, ale byli jsme ujištěni, že budou mít ve hře významnou roli.

Zatím jsem viděl a hrál jen malou část hry ale v tomto momentu vypadá Far Cry 2 působivě a jako opravdový pokračovatel svého předchůdce více, než mnozí fanoušci Far Cry zřejmě očekávali. Začíná být velmi zajímavé porovnávat, jak Ubisoft a Crytek následují odkaz první Far Cry. To nejlepší je že by majitelé konzolí měli (držíme pěsti) dostat hru jako konkurenta Crysis. V tomto momentě se proslýchá, že má verze pro počítače více možností v realističnosti dynamiky výbuchů a střelby něž pro konzole. Tak jako tak ale asi budete potřebovat mašinu, která zvládá Crysis. Demo bylo hrané na sestavě s čtyř jádrovým procesorem a grafikou v SLI. Přesto to ale hra i na PS3 a X360 vypadá impozantně a hra běží se stabilní frame rate i když je tato verze teprve v pre-Beta fázi.
Zkrátka jestli jste fanoušek stříleček a Far Cry 2 na vás neudělala dojem, tak myslím, že by měla. Kdo ví jaká konkurence se do období před Vánoci, kdy by měla hra vyjít, objeví, ale i tak pokračování od Ubisoftu vypadá jako jeden z nejsilnějších akčních titulů, které letos mají vyjít.Překlad: Pac!ent ® 19.6.2008

TOPlist
Autorská práva vykonává majitel webových stránek. Publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno. Porušení tohoto ustanovení bude mít za následek vymáhání náhrady škody soudní cestou. 2007-2008; farcry2.cz ©