| FARCRY.CZ | FCCZ.FARCRY.CZ | FARCRY2.CZ | MARS.FARCRY.CZ

!! Vítáme vás na novém webu o akční hře FARCRY 2 !! Tento web právě prohlíží

:: K webu
:: FARCRY2FANS.COM
:: INFORMACE
:: GALERIE
:: KE STAŽENÍ
:: WEBY
:: PROSLOV ADMINA ::


Proslov admina

Vítáme Vás na našem webu


Tento web jsme se rozhodli vytvořit z lásky ke skvělé hře Far Cry, které se, jak všichni pevně věříme, stane Far Cry 2 plnohodnotným nástupcem.
Usilovně na webu pracujeme s cílem poskytnout české komunitě hráčů maximální množství informací a také nabídnout místo, kde se můžete potkávat se svými spoluhráči a o hře diskutovat, případně požádat o radu či pomoc.
Jsme v nepřetržitém kontaktu se zahraničními fan stránkami této hry, včetně samotného Ubisoftu, ale pokud by se stalo, že přehlédneme důležitou informaci, budeme rádi, když nás na ni upozorníte. Pokud budete cítit potřebu zahrnout nás kritikou, myslete předtím na to, že by jste třeba sami mohli přispět ke zkvalitnění webu. Vaše případné nabídky ke spolupráci vyhodnotíme.
Respektujete prosím ostaní návštěvníky webu, buďte slušní, a nevkládejte sem nepravdivé informace. Zejména pokusy o zveřejňování zjevných výmyslů nebudeme v zájmu předcházení konflitktů a objektivity webu tolerovat.

Přáli bychom si, aby se Vám zde líbilo a aby jste se sem vždy rádi vraceli.


Žádáme všechny návštěvníky, aby dodržovali pravidla webu

TOPlist
Autorská práva vykonává majitel webových stránek. Publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno. Porušení tohoto ustanovení bude mít za následek vymáhání náhrady škody soudní cestou. 2007-2008; farcry2.cz ©